لطفا منتظر بمانید ...

درباره هایپر پالاسشرکت تابان تجارت پارسیان با هدف انتقال یک تجربه ماندگار و به صرفه در زمینه خرید کالاهای روزمره، برند تجاری هایپر پالاس را راه اندازی نموده است و هم اکنون امکان خرید از این فروشگاه به صورت اینترنتی نیز فراهم شده است.

 سوپرمارکت آنلاین هایپر پالاس  در حوزه عرضه محصولات سوپرمارکتی و تند مصرف از سال 1400 و با فروش فیزیکی در شهر چابهار آغاز به کار کرده است و هم‌اکنون ثبت سفارش از طریق پلت‌فرم‌های هایپر پالاس نظیر وب‌سایت و اپلیکیشن در شهر چابهار امکان پذیر است و به زودی در تمام شهرهای ایران همچون تهران، کرج، اصفهان، شیراز، قم، لواسان، ارومیه و مشهد نیز راه اندازی می شود.

هدف هایپر پالاس از ایجاد پلتفرم خرید آنلاین

با توجه به افزایش جمعیت شهرها و رشد آلودگی و افزایش تردد خودروهای شخصی و وسایل نقلیه عمومی، رفت و آمد کُندتر از گذشته شده و با توجه به ترافیک ناشی از این شلوغی، طبیعتا دسترسی به فروشگاه‌ها و مراکز خرید نیز در مدت زمان طولانی‌تری امکان‌پذیر خواهد بود. ایجاد یک سوپرمارکت اینترنتی، به کاهش حمل و نقل‌های درون شهری کمک کرده و بستری را فراهم می‌کند که هموطنان بدون نیاز به تحمل دشواری‌های خرید حضوری و صرف وقت، تمامی کالاها و مایحتاج مورد نیازشان را به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

با توجه به افزایش قیمت روزافزون کالاها هایپر پالاس در تلاش است تا همواره کالاهایی را عرضه کند که از بهترین برندها بوده و در عین حال قیمت مناسبی داشته باشند. بدین ترتیب، نه تنها امکان خریدی به صرفه برای کلیه اقشار جامعه فراهم می‌شود، بلکه مصرف کنندگان نسبت به کیفیت کالای خریداری شده نیز اطمینان خواهند داشت.

هایپر پالاس، بیش از 4۰۰۰ کالای متنوع در دسته‌بند‌ی‌های گوناگون شامل لبنیات، خواربار، میوه و سبزیجات تازه، مواد پروتئینی، نان و شیرینی و ... را به صورت آنلاین عرضه می‌کند.